Kategoria: Intencje

 • Zmarł ks. Piotr Żuberek

  Zmarł ks. Piotr Żuberek – absolwent naszego DA, organizator i wieloletni proboszcz parafii w Tomaszowie (Dekanat Żagań). Uroczystości pogrzebowe zmarłego kapłana odbędą się według następującego porządku: Wtorek, 28 listopada 2023 r. – Tomaszowo godz. 16.30 – wprowadzenie trumny z ciałem zmarłego do kościoła parafialnego pw. św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie; godz. 18.00 – msza św.…

 • Msza Św. w Zaduszki

  Informujemy, że jak co roku w Dzień Zaduszny o godz.18.00 w kościele przy ul. Mieszka I 59 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Szefa i zmarłych absolwentów DA. Łączmy się w modlitwie…

 • Msza w Wetlinie w piątek 29 września

  Zawiadamiamy, że w piątek 29 września o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Wetlinie zostanie odprawiona Msza Św. w intencji wszystkich żyjących absolwentów Duszpasterstwa Akademickiego w Gorzowie Wielkopolskim i członków ich rodzin. Połączmy się w modlitwie i dziękując za 50 lat trwania we wspólnocie prośmy o dalszą opiekę Matki Bożej i św. Józefa!

 • Nowe intencje modlitewne

  Wczoraj została hospitalizowana Małgosia Staszak „Lalunia”, a także Heniek Gruszczyński „Grucha”. Oboje w różnym czasie i z różnych powodów, ich stan poprawia się, ale nadal jest bardzo poważny. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji szybkiego wyzdrowienia naszych absolwentów!

 • Apel Majki na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

  W nawiązaniu do rekolekcji  w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu oraz nadchodzącego ŚWIĘTA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO –  – ZACHĘCAMY DO KONTYNUACJI POZNAWANIA I DZIELENIA ŁASKAMI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Kochani Absolwenci DA, niech łaski rozważań Tajemnicy Miłosierdzia Bożego spływają na nas i Tych, których spotykamy na naszych drogach życia…,niech owocują…. Niech bogactwo naszego spotkania rekolekcyjnego zostanie przymnożone… Zwracam…

 • Dzisiaj urodziny Szefa

  Dzisiaj (3 kwietnia) przypada 83 rocznica urodzin ks. Witolda Andrzejewskiego – naszego Szefa. Łączmy się w modlitewnym podziękowaniu za Jego życie i obecność w naszym życiu!

 • Msza Św. w rocznicę śmierci Jasia Mazurka

  Dzisiaj przypada trzecia rocznica śmierci naszego kolegi i przyjaciela Janusza Mazurka, absolwenta DA. Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w Wawrowie w niedzielę 2 kwietnia o godz. 12.15. Trwajmy w modlitewnej łączności.

 • Msza Św. w rocznicę śmierci Szefa

  W ósmą rocznicę śmierci Szefa w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny przy ul. Mieszka I 59 w Gorzowie zostanie odprawiona Msza Św. Termin:  29.01. (niedziela), godz. 9.00. Księdzu Dariuszowi wdzięczni jesteśmy za pamięć!

 • Prośba o modlitwę

  Nasza absolwentka Teresa Wierzbicka „Baryła” jest hospitalizowana. Jej stan zdrowia poprawia się, ale nadal jest poważny. Prosimy o modlitwę w intencji szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Prośba z Jeleniej Góry o pamięć w modlitwie

  Z opóźnieniem dotarła do nas prośba z Jeleniej Góry. W niedzielę 13 listopada w pierwszą rocznicę śmierci Andrzeja Jankowskiego „Kowala” odprawione zostały w Jeleniej Górze Msze Św.: jedna od pracowników Euroregionu, a druga od rodziny. Łączymy się w pamięci i modlitwie o wieczne zbawienie dla ŚP Andrzeja. Modlitwą swoją obejmujemy również mamę Kowala – Panią…