Zaproszenie do udziału w rekolekcjach
You are here: Home \ Aktualności \ Zaproszenie do udziału w rekolekcjach
4 marca 2019 - 21:03, by , in Aktualności, Rekolekcje, No comments

Drodzy Absolwenci Duszpasterstwa Akademickiego w Gorzowie,

Drodzy Przyjaciele,

Za kilka dni rozpoczniemy  kolejny Wielki Post, zgodnie z naszym uzgodnieniem i jak ufam, potrzebą wielu, już po raz czwarty od śmierci Szefa chcemy wspólnie odbyć Rekolekcje  Wielkopostne, wciąż umacniając naszą Wspólnotę. Tym razem podobnie jak w ubiegłym roku jedziemy do Kęszycy Leśnej, gdzie od dwóch lat funkcjonuje nowy Diecezjalny Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy nazwany: „Lubuskim Nazaretem”. Warunki socjalne są bardzo dobre, zatem ponownie wybraliśmy to miejsce.

Rekolekcje w naszej wspólnocie poprowadzi w tym roku kapłan  diecezji warszawskiej, znany nam od ponad 40 lat, Ks. Jan  Kuźniar (przez niektórych pamiętany jako ”Jan Kościelny”), autor wielu książek dotyczących naszej wiary, w tym dotyczących sakramentów świętych. Dajmy świadectwo naszej wspólnoty, gromadząc się po raz kolejny. Wspólnota ma charakter otwarty, więc zapraszamy każdego,  kto chciałby do nas dołączyć.

Spotykamy się w Kęszycy Leśnej w sobotę  16 marca br. Od godz. 9.30 – do 10.00 trwa zakwaterowanie. Tegoroczny koszt udziału w rekolekcjach wynosi 140 zł. Rekolekcje kończą się obiadem w niedzielę 17 marca ok. godz. 12.30.

Dojazd z Gorzowa  drogą S3 do Międzyrzecza i na węźle Międzyrzecz Południe zjeżdżamy na starą DK nr 3. Jedziemy dalej w stronę Zielonej Góry, w miejscowości Nietoperek skręcamy w prawo do Kęszycy i po przejechaniu 5,5 km jesteśmy na miejscu.

 

Do zobaczenia

Leszek Weichert  „Wafel”

About author:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.