Komunikat specjalny
You are here: Home \ Aktualności \ Komunikat specjalny
11 marca 2020 - 12:18, by , in Aktualności, Rekolekcje, No comments

W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie i życie nasze i naszych najbliższych Zarząd Stowarzyszenia ODWOŁUJE zwołane na najbliższy piątek 13 marca walne zebranie członków Stowarzyszenia. O nowym terminie zebrania będziemy informować po ustaniu sytuacji kryzysowej.

Z dużym żalem ODWOŁUJEMY również zaplanowane na najbliższy weekend REKOLEKCJE wielkopostne członków i sympatyków naszego stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że po odwołaniu stanu zagrożenia będziemy mogli zaproponować inną formę umocnienia duchowego naszej wspólnoty w dogodnym dla zainteresowanych terminie.

Łączmy się w modlitwie z Ojcem Św., który najbliższe Msze Św. ofiarował w intencji dotkniętych koronawirusem.

 

About author:

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.